NATEC Fury gaming chair Avenger XL white

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 13945
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 8 vnt.
  Į krepšelį 
 • Aukščiausios kokybės medžiagos ir apdaila
  Sėdynių apmušalai pagaminti iš aukštos kokybės kvėpuojančios medžiagos su baltais akcentais ir anglies stiliaus eko oda. Naudojamų medžiagų kokybės dėka sėdynė užtikrina optimalią oro cirkuliaciją, o tai reiškia, kad nejausite diskomforto net ilgų ir intensyvių žaidimų metu.
  Unikalaus dizaino „
  Bucket“ kėdės suteikia puikų komfortą pratęsiant žaidimus, jos yra ir estetiškos, todėl yra unikalus aksesuaras, tinkantis bet kurio tinkamo grotuvo kambariui. Be to, unikalus dizainas sukelia daug emocijų ir džiugins jus nuo pat pirmos akimirkos! Būdinga anglies stiliaus apdaila ant lygaus apmušalo daro viską išskirtinai išraiškingą.
  Patogios pagalvės
  Fotelyje yra dvi viršutinės ir apatinės pagalvės. Apatinės užduotis yra palaikyti stuburą juosmenyje. Antroji pagalvė po galva turėtų padėti išlaikyti teisingą padėtį, tačiau tuo pat metu suteikia patogumą ir komfortą kasdienio naudojimo metu.
  Aukštos kokybės ratukai „
  Fury Avenger XL“ turi specialius guminius ratus, kurie sklandžiai ir tyliai slysta ant bet kokių grindų, apsaugodami paviršius nuo įbrėžimų. Naudotos medžiagos padidina kėdės sukibimą ir mobilumą.
  Tvirta ir ergonomiška konstrukcija
  „Avenger XL“ modelio pagrindas yra tvirta ir ergonomiška konstrukcija, garantuojanti aukštą patvarumą ir patogumą. Specialiai parinktos putos užtikrina aukštą sėdynės ir atlošo komforto lygį, taip pat puikiai tinka kūnui. Tvirtas penkių pėdų pagrindas užtikrina visos konstrukcijos stabilumą.
  Dujinis keltuvas iki 150 kg „
  Avenger XL“ buvo aprūpintas aukštos kokybės 3 klasės dujiniu keltuvu, palaikančiu iki 150 kg statinės apkrovos, todėl konstrukcija patikima, stabili ir patogi ilgą laiką
  Reguliuojamas atlošas
  Aukštos klasės fotelis turi būti plačiai reguliuojamas. „Avenger XL“ yra pažangus mechanizmas, leidžiantis užfiksuoti kėdės kampą bet kurioje padėtyje. Sureguliuokite atlošo nuolydį, pasiruoškite kovai ir pataikykite į varžovą dar didesne jėga.
  Produktas :
  Produkto pavadinimas: „NATEC Fury“ žaidimų kėdė „Avenger XL“ balta
  Aprašymas: „Fury Avenger XL“ - kėdė - ergonomiška - atlošas aukštai - porankiai - žiedo formos - pasukamas - PU sintetinė oda - juoda, balta
  EAN-Kodas: 5901969426823
  Gamintojo garantija: 24 mėn garantija
   Generolas
  Produkto tipas: Kėdė - ergonomiška - atlošas aukštai - porankiai - pasukami
  Pakuotės turinys: Galvos atramos pagalvėlė, juosmens pagalvė
  Sukurtas: Žaidimai
  Galvos atrama: Taip
  Porankio kiekis: 2
  Ratukai: Taip
  Maksimalus krovinio svoris: 150 kg
  Medžiaga: PU sintetinė oda
  Spalva: Juoda balta
  Būtina surinkti: Taip
  Funkcijos: 3 klasės dujinis keltuvas, kvėpuojantis
   Atlošas
  Kampo reguliavimas: Taip
   Bazė
  Dizainas: 5 smailių žvaigždė
  Ratukai: 5
  Funkcijos: Dviejų ratų ratukai
   Porankiai
  Figūra: Žiedo formos
  Paminkštinti porankiai: Taip
   Matmenys ir svoris
  Svoris: 14,5 kg