Lavinamasis kilimėlis vaikams 3in1 + fortepijonas + pakabukai

 • Kaina 4277
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 18 vnt.
  Į krepšelį 
 • Lavinamasis kilimėlis VAIKAMS SU MĖLYNA PUTA

  Daugiafunkcinis apvalus lavinamasis kilimėlis su fortepijonu pagamintas iš spalvingos, minkštos ir kokybiškos medžiagos. Puikiai tinka kaip gimnastikos kilimėlis vaikams nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų.

  Spalvingi, minkšti ryškių spalvų žaislai ir prie jo pritvirtinti plastikiniai barškučiai skatins kiekvieną mažylį žaisti, be to, jie sužadins kiekvieno vaiko pojūčius ir palaikys motorinę raidą. Be to, kilimėlyje buvo lengvai atsegamas fortepijonas, kuris sudarys atskirą žaislą.

  Trys fortepijono grojimo režimai - gamos garsai - melodija, atlikta paspaudus fortepijono klavišus - 5 linksmos melodijos ir 5 raminančios lopšinės. Be to, klavišai apšviečiami subtiliomis šviesomis, kurios „šoka“ kartu su muzika.

  Paspaudus klavišą, pasirodys spalvota lemputė. Fortepijoną maitina 3 AA 1,5 V baterijos (nepridedamos). Galimybė reguliuoti garsų garsumą.

  Kilimėlyje taip pat yra: girgždantis barškutis, girgždanti širdis, mėnulis ir žvaigždutė, mėnulis su įjungiamu jungikliu. subtili šviesa, kuri keičia savo spalvą. Puikus žaislas vaikui nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų. Kilimėlis augs kartu su kūdikiu.

  Jūsų vaikas gali juo žaisti 3 skirtingais būdais:

  1. Gulėti ant nugaros, groti pakabintais žaislais ir spardyti kojas prieš pianiną
  2. Gulėjimas ant pilvo ir mankštinant raumenis
  3. Žaisk sėdėdamas ir grodamas fortepijonu.

  Matmenys:

  • kilimėlio skersmuo: 85 cm
  • ilgio galvos juosta:apytiksliai 110 cm
  • putplasčio: 42 cm x 23 cm
  • pakuotė: 63x42x11

  Kilimėlis yra lengvas ir lengvai sulankstomas, todėl jį lengva transportuoti. Supakuota į estetinę, originalią pakuotę